Vstupte do světa WONDERLANDU!

Zážitková akce WONDERLAND Halloween se letos vynoří z podsvětí Lucerny v termínu 29. a 30. 10. 2021. Velký sál Lucerny jste doposud mohli poznat jako místo, v němž probíhají především maturitní plesy či koncerty. Je na čase to změnit! Velký sál se promění v místo zesnulých duší, hororového zážitku a nevšední zábavy. Vytvoříme pro vás svět, kde se vaše nejtajnější a nejsmyslnější představy stanou skutečností. Svět, kde si můžete užít svůj strašidelný či vyzývavý kostým bez jakéhokoliv studu a ostychu. Svět, ve kterém můžete být kýmkoliv jen chcete. Špičková zvuková a světelná technika umocní prožitek z dvoudenní party na maximum! Kdo se bojí, nesmí na WONDERLAND Halloween!

WONDERLAND Halloween není další z mnoha typických strohých oslav amerického svátku. Návštěvník si domů neodnese pouze protančené boty a ranní kocovinu, ale především nevšední zážitek a vzpomínky na jeden z nejlepších večerů. Jedná se o VIP party, kde se nemyslitelné stává skutečností. Nejlepší pořadatelé zážitkových eventů v Praze, Jakub Čížek z Czech Event Group ve spolupráci s Jiřím Morstardem z Czech Fashion Week a Beno Events, se rozhodli spojit své síly a přinést tak mezi návštěvníky něco, co ještě nezažili.

Hvězdy českého showbusinessu na WONDERLAND Halloweenu

Akce se bude hemžit slavnými osobnostmi a influencery v jedinečných kostýmech. Můžete se setkat s Karlosem Terminátorem Vémolou, jehož prémiová KTVodka poteče proudem, nebo se zpěvačkou Šarlotou Frantinovou známou pod přezdívkou Sharlota. Nechme se překvapit, jaké originální převleky si pro nás známé osobnosti přichystali.

Pod záštitou Czech Fashion Week budou připraveny speciální VIP zóny pro vybíravé. Zónu navštíví také známé modelky a návrháři z módního průmyslu. Na místě nebude chybět ani partner BMW Kopecký.

Pomyslnou třešničkou na dortu bude hlavní tvář WONDERLAND Halloweenu Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch. Minulý ročník se mu natolik zalíbil, že se letos rozhodl stát se součástí naší nezapomenutelné akce. Kazma, jakožto skvělý bavič, se ujme nejen moderování, ale také vystoupí jako DJ. Ano, čtete správně – Kazma si pro vás připravil speciální show, která by probudila i mrtvého. Máte se na co těšit!

V čem je WONDERLAND Halloween jedinečný?

Letos si pořadatelé dali opravdu záležet nejen na programu, ale i na rekvizitách. Vyzdobit tak rozsáhlý prostor jako je Velký sál Lucerny představuje oříšek, který pořadatelé bez problému rozlouskli. Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebudou ani ohnivá děla, cryogenic a 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu. Celou atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci a hrobky, létající duchové a vyzdobené hororové koutky, jichž příběhy jsou založeny na skutečných událostech.

Zvuková technika přinese návštěvníkům nadstandartní hudební zážitek. Zvuk bude zajištěn největší firmou v ČR, která poskytuje tu nejdražší a nejkvalitnější technologii. Do Lucerny navezeme nejmodernější techniku EAW KF 730 line array řízený processingem guinnes focusing. Tento patent značky EAW umožňuje zvuk v nejvyšší možné kvalitě a v celém zvukovém pásmu bez zkreslení v závislosti na hlasitosti. Beaty ucítíte až v hloubi vašeho těla a donutí vás tančit na rytmy té nejlepší taneční a klubové hudby od českých i zahraničních DJ’s. Můžete se těšit například na Matamara, MayDay, Marinos Caswell, Silvia Dellai nebo Kazmu.

Soutěž o nejlepší halloweenský kostým

Zcela určitě nepodceňte kostýmovou přípravu na akci. Nejen, že se jedná o jediné 2 noci v roce, kdy můžete být kýmkoliv jen chcete, ale také se můžete zúčastnit soutěže o nejlepší kostým nebo masku. Odvažte se na pódiu před tisíci návštěvníky a dokažte, že zrovna vy máte na to soutěž vyhrát. Dejte šanci své kreativitě a fantazii. Soutěží se o výhru v hodnotě 20 000 Kč!