Vítězky TOP MODEL OF THE YEAR 2017 si převzaly lákavé ceny

Praha/Ústí nad Labem | Vítězná trojice ze soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2017, kterou pořádá European Press Holding a.s, si dnes převzaly lákavé ceny od sponzorů prestižního projektu. Kristýna Dolníčková, vítězka finálového galavečera, který se konal v nádherných prostorách Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně, si ve firmě Auto Anex Děčín převzala z rukou jednatele Martina Kalaše luxusní vůz Volkswagen Passat R-Line zapůjčený na šest měsíců.

 

 Stříbrná Aneta Karasová odjela zapůjčeným vozem BMW 1 Sport od Auto Kopecký Ústí nad Labem, který jí předal Jan Šatra.
Ještě předtím si třetí dívka soutěže Pavlína Richtarová a Miss Sympatie Aneta Karasová odvezly ze showroomu společnosti Changhong v Nymburku poslední modely LED TV této značky. 
V sídle Metropolu v Ústí nad Labem daroval kráskám prsteny zlatník Marek Rufert, vítězkám byly navíc předány poukazy Premium Fashion Brand od Armani, vouchery do pražských hotelů Le Palais a Praha, byly pořízeny fotografie s darovaným sklem z Crystalexu a v pražském Salonu Babor Beauty Spa obdržely značkovou kosmetiku od majitelky Evy Ottové. 
Reakce dívek a jejich plány do budoucna přineseme s dalšími fotografiemi na facebookové stránce TOPM MODEL OF THE YEAR a webu emetropol zítra.

 

Zdroj a foto: top