Kristýna Dolníčková: Vítězství mi změnilo život

 Praha/Ústí nad Labem | Vítězka soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2017 Kristýna Dolníčková přiznává, že se jí od finále této prestižní akce změnilo v jejím životě docela dostAC

 „Mám mnohem více pracovních nabídek než dříve, s tím souvisí i moje touha a nadšení věnovat se modelingu dál. Stala jsem se třeba ambasadorkou Premium Fashion Brand, kam patří firmy jako je Armani či Varsace, a nedávno jsem s nimi měla focení. Těším se i na teplický Czech Fashion Week koncem června v Teplicích,“ říká Kristýna Dolníčková. 


Jak sama uvádí, s tím, aby se začala zúčastňovat soutěží krásy, trochu otálela. „Dnes si myslím, že kdybych se jim věnovala již dříve, stihla bych více podobných projektů a třeba bych slavila i další úspěchy. Dívkám, začínajícím v modelingu a pokukujícím po obdobných soutěžích, bych proto poradila, ať na nic nečekají a jdou do toho,“ říká s úsměvem Kristýna Dolníčková.


A jak vidí svoji budoucnost? „Dám do své kariéry sto procent úsilí, a uvidím, jak to dopadne,“ dodává vítězka letošní TOP MODEL OF THE YEAR 2017.

 

Zdroj: top, foto: Daniel Šeiner