Novinky

Pražané mohou opět využít dotace z Programu Čistá energie Praha

29 . 03 . 2017

Praha | Pražští radní schválili vyhlášení dalšího roku Programu Čistá energie Praha. Ten od roku 1994 pomáhá majitelům bytů či domů modernizovat dosavadní způsob vytápění na ekologičtější varianty a podporuje tak zlepšování ovzduší v hlavním městě i úspory energií. 

 

Světový den vody: ŠKODA se zasazuje za trvale udržitelné hospodaření s vodou

27 . 03 . 2017

Mladá Boleslav | ŠKODA se již řadu let angažuje ve prospěch trvale udržitelné výroby a v rámci své strategie ,GreenFuture' realizuje četné projekty na ochranu přírodních zdrojů. Patří mezi ně i co nejšetrnější nakládání s vodou.

Mobiliář Rezidence primátora je kulturní památkou

27 . 03 . 2017

 
Praha | Mobiliární vybavení Rezidence primátora hl. m. Prahy bylo rozhodnutím Ministerstva kultury prohlášeno kulturní památkou. Stejný status získalo vybavení také dalších prostor Městské knihovny, a to ředitelství knihovny a Divadlo Říše loutek.

Značka Changhong je na nový standard DVB-T2 již dávno připravena

20 . 03 . 2017

Praha | V posledních dnech se začalo intenzivně hovořit o nové konfiguraci a novém standardu pozemního vysílání, a sice HEVC DVB-T2 h.265. 

 

Mobilní testování na HIV v Ústeckém kraji

17 . 03 . 2017

V Chomutově, Mostě, Děčíně, Teplicích a v Ústí nad Labem si budou moci zájemci nechat zjistit svůj HIV status. Česká společnost AIDS pomoc ve spolupráci se Zdravotním ústavem se sídlem v Ústí nad Labem vysílá do těchto měst sanitku.

 

FASHION WEEK MAGAZÍN

14 . 03 . 2017

Praha | Nový časopis Fashion Week Magazin, který vznikl v úspěšném vydavatelství Metropol, nabídne čtenářům novinky z lifestylu, módy, ale také čtení o zdravém životním stylu, celebritách, úspěšných projektech. Svým pestrým obsahem je orientován jak na ženy, tak i muže.

Krajská zdravotní obdržela finanční dar pro chomutovskou onkologii

14 . 03 . 2017

Chomutov | Onkologické oddělení Nemocnice Chomutov, jež je součástí Komplexního onkologického centra Krajské zdravotní (KZ), a. s., obdrželo finanční dar ve výši 28 850 korun, který pomůže vylepšit zázemí pro...
 

 

CPI BYTY: Prioritou je bydlení s jistotou

14 . 03 . 2017

Praha | Společnost CPI BYTY vlastní po celé České republice zhruba 12 500 bytů, které dlouhodobě pronajímá. Jak přiznává obchodní ředitel Daniel Bacík, oproti malým vlastníkům se musí firma mnohem víc...
 
zajímat o potřeby nájemníků, nabídnout celou škálu služeb a své investice dobře plánovat. Na druhou stranu nabízí mnohem větší jistotu dlouhodobého bydlení i větší rozpočet na péči o nemovitosti a jejich okolí.  

 

ŠKODA odstartovala kampaň ,Lock Challenge 2017' zábavným

10 . 03 . 2017

 Mladá Boleslav | Se svou novou kampaní Lock Challenge 2017 staví ŠKODA do popředí otázku zabezpečení jízdních kol. 

Railjet Českých drah ujel jeden milion kilometrů

10 . 03 . 2017

Praha | Vysokorychlostní vlaky railjet jsou jedny z nejvytíženějších souprav Českých drah. Denně ujede 6 moderních jednotek dohromady přibližně 8 600 kilometrů. Souprava s číslem RJ 001 v tomto týdnu jako první ujela jeden milion kilometrů.