Novinky

Simona Krainová se stala tváří prestižní švýcarské firmy VALERA!

28 . 04 . 2017

Přední česká modelka Simona Krainová navázala spolupráci s prestižní švýcarskou firmou s více než 60letou tradicí Valera. Stala se tak ambasadorkou "zlatého fénu" Metal Master Light Gold.

 

ŠKODA VISION E se představila na Volkswagen Group Night v Šanghaji

27 . 04 . 2017

Mladá Boleslav/Šanghaj | ŠKODA hledí do budoucnosti a v rámci Volkswagen Group Night v předvečer autosalonu Auto Shanghai 2017 (19. - 28. dubna 2017) představuje poprvé studii s čistě elektrickým pohonem a autonomním řízením. 

Finalistky TOP MODEL OF THE YEAR 2017 ocenily skvělou partu

27 . 04 . 2017

Špindlerův Mlýn | Finalistky soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2017, který se konal v nádherných prostorách Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně, ocenily skvělou partu, jež se vytvořila během čtyřdenního prestižního projektu.

Finále soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR vyneslo ve Špindlerově Mlýně titul Kristíně Dolníčkové

25 . 04 . 2017

Špindlerův Mlýn | Finálový galavečer prestižní soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2017, který se v sobotu konal v nádherných prostorách Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně, přinesl titul půvabné Kristíně Dolníčkové žijící v Praze.

Exkluzivně ve ŠKODA Muzeu: Hliněný model ŠKODA VISION E

24 . 04 . 2017

 
Mladá Boleslav | ŠKODA VISION E aktuálně slaví světovou premiéru na autosalonu v Šanghaji, s vnějším vzhledem studie prvního elektromobilu značky se ale budou moci seznámit i návštěvníci ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi - a to od 21. dubna do 12. května.


Lakovaný hliněný model se svým futuristickým designem ukazuje hlavní znaky nového tvarosloví značky ŠKODA pro budoucí elektromobily. Díky nejmodernější technologii virtuální reality můžou návštěvníci muzea toto SUV-kupé zažít ještě intenzivněji.

 

Zdroj: Škoda Auto

Druhé soustředění finalistek České Miss - wellness, vzdělávání, pobyt v přírodě i základy sommeliérs

24 . 04 . 2017

V rámci druhého soustředění se finalistky České Miss 2017 vrátily po pobytu v přírodě do luxusního butikového hotelu a mezi vzdělávacími workshopy si užívaly pobytu ve wellness. V plávkách v bazénu poodhalily, jak průběžně pracují na zpevňování svých postav či hubnou nadbytečné kilogramy. Rady, jak se co nejlépe připravit, jim předaly i Kristýna Kubíčková a Natálie Kotková. Každá z finalistek také měla příležitost ukázat se svým týmem, jak šikovná je v kuchyni a i když už mají dívky kurz přežití v přírodě za sebou, ukázaly, jak se na něj vlastně připravily.

 

 

Hotel Le Palais hostil casting prestižní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2017

12 . 04 . 2017

 Praha | Casting druhého ročníku celostátní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2017 dnes v pražském hotelu Le Palais určil 10 krásek a dvě náhradnice, které se za dva týdny ve Špindlerově Mlýně v rámci slavnostního galavečera utkají o vysoce ceněný titul.

Krásky z České Miss čeká již brzy několikadenní kurz zaměřený na přežití ve volné přírodě i první po

12 . 04 . 2017

 Program finalistek České Miss 2017 je vyčerpávající a boj o korunku královny krásy není jednoduchý. Již za pár dnů vyrážejí dívky na další ze série soustředění, v rámci kterých s finalistkami pracují ti nejlepší z jednotlivých oborů. Tentokrát budou v rukou týmu profesionálů, který si pro ně připravil úkoly zaměřené na přežití v divoké přírodě, např. naučí dívky rozdělávat oheň nejrůznějšími způsoby, orientovat se v terénu, postavit si základní přístřešek nebo opatřit si vodu na pití a nějakou potravu. Make-up, boty na podpatku nebo nejnovější módní trendy nechávají dívky doma, stejně jako mobilní telefony. Místo toho si chystají spacák a outdoorové oblečení. Na cestu také dostanou nůž, křesadlo, čelovku a krabičku KPZ (SOS).

FK Teplice podávají stížnost na rozhodčího Pavla Julínka

12 . 04 . 2017

Teplice | Teplický klub podává stížnost na rozhodčího sobotního duelu s Plzní Pavla Julínka, kvůli několika diskutabilním rozhodnutím během tohoto utkání. Stížnost byla včera adresována komisi rozhodčích FAČR, konkrétně jejímu předsedovi Michalu Listkiewiczovi. Informoval o tom manažer marketingu klubu Martin Kovařík.

 

Slůně Maxmilián oslavilo první narozeniny

12 . 04 . 2017

Praha | V zoo Praha se v sobotu uskutečnila oslava prvních narozenin samečka slona indického Maxe. Akce se zúčastnila i herečka Jitka Čvančarová. Krátce po jedenácté hodině přivedli chovatelé všechny slonice...