Novinky

Krásky z České Miss čeká již brzy několikadenní kurz zaměřený na přežití ve volné přírodě i první po

12 . 04 . 2017

 Program finalistek České Miss 2017 je vyčerpávající a boj o korunku královny krásy není jednoduchý. Již za pár dnů vyrážejí dívky na další ze série soustředění, v rámci kterých s finalistkami pracují ti nejlepší z jednotlivých oborů. Tentokrát budou v rukou týmu profesionálů, který si pro ně připravil úkoly zaměřené na přežití v divoké přírodě, např. naučí dívky rozdělávat oheň nejrůznějšími způsoby, orientovat se v terénu, postavit si základní přístřešek nebo opatřit si vodu na pití a nějakou potravu. Make-up, boty na podpatku nebo nejnovější módní trendy nechávají dívky doma, stejně jako mobilní telefony. Místo toho si chystají spacák a outdoorové oblečení. Na cestu také dostanou nůž, křesadlo, čelovku a krabičku KPZ (SOS).

FK Teplice podávají stížnost na rozhodčího Pavla Julínka

12 . 04 . 2017

Teplice | Teplický klub podává stížnost na rozhodčího sobotního duelu s Plzní Pavla Julínka, kvůli několika diskutabilním rozhodnutím během tohoto utkání. Stížnost byla včera adresována komisi rozhodčích FAČR, konkrétně jejímu předsedovi Michalu Listkiewiczovi. Informoval o tom manažer marketingu klubu Martin Kovařík.

 

Slůně Maxmilián oslavilo první narozeniny

12 . 04 . 2017

Praha | V zoo Praha se v sobotu uskutečnila oslava prvních narozenin samečka slona indického Maxe. Akce se zúčastnila i herečka Jitka Čvančarová. Krátce po jedenácté hodině přivedli chovatelé všechny slonice...

 

ŠKODA KODIAQ a ŠKODA OCTAVIA COMBI získaly ceny ,Red Dot Award' za vynikající produktový design

12 . 04 . 2017

Mladá Boleslav | Modely ŠKODA OCTAVIA COMBI a ŠKODA KODIAQ si na základě rozhodnutí mezinárodní poroty odborníků odnášejí ceny 'Red Dot Award'.

 

Za doprovodu CzechInvestu vyráží Češi na robotickou misi do Japonska

04 . 04 . 2017

Praha | Zástupci českých firem a institucí v sobotu odletěli na technologickou misi do Japonska. V tomto týdnu navštíví vědecko-technologické instituce v japonském hlavním městě Tokiu a ve městech Cukuba, Ósaka a Nagoya. Zaměří se na téma robotiky.

 

Na Masarykův okruh v Brně vyrazí běžci a upravená auta

04 . 04 . 2017

Brno | Jubilejní 30. ročník nové dráhy Masarykova okruhu otevřou o nadcházejícím víkendu hned dvě akce. 8. dubna v rámci Masaryk Runu na trať vyrazí až dvě tisícovky sportovců. Na ně naváže sraz majitelů upravených aut. Program populární Tuning Show potrvá až do neděle 9. dubna.

 

Pendolina absolvují omlazovací kúru v DPOV

04 . 04 . 2017

Praha | Všech sedm pendolin, která u nás v pravidelném provozu jezdí už 12 let, projde v příštích měsících zásadní omlazovací kúrou. Změnu dozná především jejich interiér. Zakázku na redesign sedmi elektrických sedmivozových jednotek s naklápěcí skříní řady 680 získá v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek napřímo dceřiná společnost DPOV, a.s. 

 

BŘEZNOVÁ VYDÁNÍ NOVIN METROPOL 2017

31 . 03 . 2017

                   

 

                                                                                                     

                                                                                                                                       

 

 

 

 

Více na: www.emetropol.cz

Češi již za právníka platit nemusí

29 . 03 . 2017

Na českém trhu již od roku 2013 funguje společnost, která služby právníka platí za klienty a bere na sebe veškerá rizika. Její jedinou odměnou je provize 5 – 25 % ze získaného odškodnění, a to pouze, pokud případ klienta úspěšně vyřeší! Jedná se o českou společnost Vaše nároky.cz, která pomáhá občanům, jež byli poškozeni protiprávním jednáním obchodníků, zaměstnavatelů, institucí či státu. 

CASTING TOP MODEL OF THE YEAR 2017

29 . 03 . 2017

Projekt o nejlepší top modelku 2017 je v plném proudu. Do soutěže se příhlasílo mnoho dívek v řádu stovek přihlášených. Team Top model of the year nyní vybere do užšího výběru postupujicí dívky, které ze zúčastní neveřejného castingu v hotelu Le Palais ***** a z nich porota složená z partnerů soutěže vybere 10 finalistek a 2 náhradnice. Tento výběr dívek pak bude 22.4. bojovat o titul TOP MODEL OF THE YEAR 2017 ve Špindlerově Mlýně.

 

 

Držíme všem palce 

Team TOP MODEL OF THE YEAR 2017