Novinky

Akce ČÁRY U ARÉNY

03 . 05 . 2017

Akce ČÁRY U ARÉNY, která proběhla 30. dubna v areálu Sport Parku Liberec. Tradiční čarodějnické akce se zúčastnilo 2.500 lidí.


Foto: Petr Rozmajzl

Zdroj: SPORT FACILITY MANAGEMENT, s.r.o.

Bílí Tygři budou učit čínského draka

03 . 05 . 2017

Výjimečné, jedinečné a velmi zajímavé. Těmito slovy popsal prezident klubu Bílých Tygrů Liberec Petr Syrovátko chystanou dohodu o vzájemné spolupráci mezi libereckým klubem spolu s českým hokejovým svazem na jedné straně a čínskou hokejovou asociací a pekingským hokejovým klubem HC Kunlun Red Star, který je účastníkem KHL na straně druhé.  


 „To, že dojde k podpisu takové dohody je pro liberecké Tygry ohromná pocta, a také výzva. Cílem je, aby náš klub pomohl čínské hokejové asociaci vytvořit podobný výchovný program mladých hokejistů, jako máme zde v Liberci,“ uvedl prezident klubu Petr Syrovátko.

 

Finalistka České Miss novou tváří na FTV Prima, jako reportérka bude přinášet zpravodajství z region

03 . 05 . 2017

Michaela Nedomová, finalistka České Miss 2017, se stane novou tváří na televizních obrazovkách FTV Prima. Sympatická brunetka, která se i přes svůj drobný vzrůst probojovala do nejužšího výběru národní soutěže krásy, získala už nyní nabídku, která se neodmítá. Brzy ji bude veřejnost vídat jako reportérku zpravodajství ostravského regionu.

 

Simona Krainová se stala tváří prestižní švýcarské firmy VALERA!

28 . 04 . 2017

Přední česká modelka Simona Krainová navázala spolupráci s prestižní švýcarskou firmou s více než 60letou tradicí Valera. Stala se tak ambasadorkou "zlatého fénu" Metal Master Light Gold.

 

ŠKODA VISION E se představila na Volkswagen Group Night v Šanghaji

27 . 04 . 2017

Mladá Boleslav/Šanghaj | ŠKODA hledí do budoucnosti a v rámci Volkswagen Group Night v předvečer autosalonu Auto Shanghai 2017 (19. - 28. dubna 2017) představuje poprvé studii s čistě elektrickým pohonem a autonomním řízením. 

Finalistky TOP MODEL OF THE YEAR 2017 ocenily skvělou partu

27 . 04 . 2017

Špindlerův Mlýn | Finalistky soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2017, který se konal v nádherných prostorách Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně, ocenily skvělou partu, jež se vytvořila během čtyřdenního prestižního projektu.

Finále soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR vyneslo ve Špindlerově Mlýně titul Kristíně Dolníčkové

25 . 04 . 2017

Špindlerův Mlýn | Finálový galavečer prestižní soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2017, který se v sobotu konal v nádherných prostorách Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně, přinesl titul půvabné Kristíně Dolníčkové žijící v Praze.

Exkluzivně ve ŠKODA Muzeu: Hliněný model ŠKODA VISION E

24 . 04 . 2017

 
Mladá Boleslav | ŠKODA VISION E aktuálně slaví světovou premiéru na autosalonu v Šanghaji, s vnějším vzhledem studie prvního elektromobilu značky se ale budou moci seznámit i návštěvníci ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi - a to od 21. dubna do 12. května.


Lakovaný hliněný model se svým futuristickým designem ukazuje hlavní znaky nového tvarosloví značky ŠKODA pro budoucí elektromobily. Díky nejmodernější technologii virtuální reality můžou návštěvníci muzea toto SUV-kupé zažít ještě intenzivněji.

 

Zdroj: Škoda Auto

Druhé soustředění finalistek České Miss - wellness, vzdělávání, pobyt v přírodě i základy sommeliérs

24 . 04 . 2017

V rámci druhého soustředění se finalistky České Miss 2017 vrátily po pobytu v přírodě do luxusního butikového hotelu a mezi vzdělávacími workshopy si užívaly pobytu ve wellness. V plávkách v bazénu poodhalily, jak průběžně pracují na zpevňování svých postav či hubnou nadbytečné kilogramy. Rady, jak se co nejlépe připravit, jim předaly i Kristýna Kubíčková a Natálie Kotková. Každá z finalistek také měla příležitost ukázat se svým týmem, jak šikovná je v kuchyni a i když už mají dívky kurz přežití v přírodě za sebou, ukázaly, jak se na něj vlastně připravily.

 

 

Hotel Le Palais hostil casting prestižní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2017

12 . 04 . 2017

 Praha | Casting druhého ročníku celostátní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2017 dnes v pražském hotelu Le Palais určil 10 krásek a dvě náhradnice, které se za dva týdny ve Špindlerově Mlýně v rámci slavnostního galavečera utkají o vysoce ceněný titul.