Novinky

Aneta Karasová: Úspěch zvýšil zájem o moji osobu

13 . 06 . 2017

 Praha/Ústí nad Labem | Stříbrná příčka a navíc titul Miss Sympatie přinesla Anetě Karasové soutěž TOP MODEL OF THE YEAR 2017, která se konala v Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně.

Kristýna Dolníčková: Vítězství mi změnilo život

09 . 06 . 2017

 Praha/Ústí nad Labem | Vítězka soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2017 Kristýna Dolníčková přiznává, že se jí od finále této prestižní akce změnilo v jejím životě docela dostAC

ŠKODA OCTAVIA RS 245: Motor o výkonu 245 k

09 . 06 . 2017

 Mladá Boleslav/Řím | Nová ŠKODA OCTAVIA RS 245 je nejsilnější a nejdynamičtější ŠKODA OCTAVIA v historii značky. Vrcholný, sportovně laděný model nejprodávanější modelové řady má výkon 180 kW (245 k), tedy o 11 kW (15 k) vyšší, než měla dosud nejsilnější verze ŠKODA OCTAVIA RS 230. 

Vítězky TOP MODEL OF THE YEAR 2017 si převzaly lákavé ceny

08 . 06 . 2017

Praha/Ústí nad Labem | Vítězná trojice ze soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2017, kterou pořádá European Press Holding a.s, si dnes převzaly lákavé ceny od sponzorů prestižního projektu. Kristýna Dolníčková, vítězka finálového galavečera, který se konal v nádherných prostorách Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně, si ve firmě Auto Anex Děčín převzala z rukou jednatele Martina Kalaše luxusní vůz Volkswagen Passat R-Line zapůjčený na šest měsíců.

 

V chotěbořské základní škole žáci rozvíjejí své schopnosti i o přestávkách. Díky novým interaktivním

02 . 06 . 2017

Chotěboř - Objevování zákonitostí mechaniky a fyziky, zlepšování jemné motoriky a zručnosti a samozřejmě také odreagování od výuky, to vše skýtají nové interaktivní hry, které mají nově na chodbách k dispozici žáci základní školy Buttlova v Chotěboři. Vedení je pořídilo díky výhře v projektu společnosti Tesco vy rozhodujete, my pomáháme. 

 

Každá žena je naší tváří

02 . 06 . 2017

 Festival módy v Teplicích, kam se sjedou přední návrháři z Čech i ze zahraničí, se blíží. Ptáme se tvůrců, co pro tuto ojedinělou akci, připravují. Začínáme u „domácího“ Jiřího Moravce:

Czech Fashion Week Teplice 2017

01 . 06 . 2017

 V Teplicích se rodí cosi nového a krásného. V pátek 23. a v sobotu 24. června představí na kolonádě u domu kultury svoji tvorbu přední domácí i zahraniční módní návrháři. Co všechno veřejnost uvidí? Na to se ptáme ředitele projektu Czech Fashion Week 2017 Jiřího Morštadta.

AUTON: Spravedlnost po letech zvítězila

30 . 05 . 2017

 Ústí nad Labem | Vrchní soud v Praze definitivně rozhodl o vlastníkovi značky AUTON, kterou je společnost AJK Centrum s.r.o. z Ústí nad Labem provozující stanici technické kontroly a komplexní služby autoservisu včetně opravny aut, klempířství a opravy karoserií. 

Osmany Laffita je naprosto originální, výjimečný, nekonvenční a famózní návrhář, designér.

30 . 05 . 2017

Ale ve své podstatě i showman v tom, co dělá. Prvotřídní profesionál kubánského původu, který mnoho let žije v Česku i se svým partnerem Guyem, obléká řadu českých hereček, zpěvaček či političek. Fashion Week magazín zajímalo, kde bere inspiraci, co ho nejvíc baví nebo jak tráví volný čas.

 

ŠKODA SUPERB s novou výbavou pro vyšší úroveň pohodlí a bezpečnosti

30 . 05 . 2017

Mladá Boleslav | ŠKODA rozšiřuje nabídku výbavy své vlajkové lodi na novou, vyšší úroveň. Od konce května 2017 budou vozy ŠKODA SUPERB a ŠKODA SUPERB COMBI z linky v Kvasinách sjíždět s několika novými výbavovými prvky. Jde například o služby ŠKODA Connect, automatické tísňové volání, nové Infotainment systémy, Smartlink+, ale také sedadlo řidiče s masážní funkcí nebo exteriérový Chrom paket.

Zdroj: Škoda Auto

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
  • z 102 příspěvků.