Vydavatelství novin Metropol se může těšit další úspěšnou anketou

Clarion Congress hotel v Ústí nad Labem se včera stal dějištěm slavnostního vyhlášení výsledků čtenářské ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2016. 
Hosty přišli v doprovodném programu pozdravit členové Ústeckého pěveckého sboru UJEP sbormistrů Martiny a Petra Zemanových, zpěvačka Leona Gyöngyösi, úřadující Miss Czech Press Nikol Prachařová a nádherné společenské i svatební šaty studia Delta Petry Vyoralové předvedly modelky z agentury Fashion models. Publikum se výtečně bavilo, o což se postaral moderátor večera Vladimír Hron. 


Ústecký kraj je zase bohatší o dvacet šest osobností, které svým umem i skutky skvěle reprezentují náš region. Porota navíc udělila dvě zvláštní ceny – Salesiánskému středisku Štěpána Trochty v Teplicích za dlouholetou podporu sociální integrace a bývalému hráči a trenérovi BK Děčín Pavlu Budínskému za výborné výsledky, jichž basketbalový klub dosahuje. Ty rádi předali a závěr oficiální části galavečera provedli hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček společně s představitelkou generálního partnera ankety, kterým je od roku 2011 Skupina ČEZ, Soňou Holingerovou. 


Foto: Daniel Šeiner

 

Zdroj: Metropol