Metropol

Oslava narozenin v Metropolu

27 . 02 . 2017

 V pátek se v prostorách Metropolu konala velká dvojitá oslava. Narozeniny slavily naše milé kolegyně Klárka (22) a Veronika (30). Svělá atmosféra a spousta srandy při pátku nechybělo a občerstvení také ne. Přejeme ještě jednou našim drahým kolegyním hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů.

Team Metropol

Vydavatelství novin Metropol se může těšit další úspěšnou anketou

17 . 02 . 2017

Clarion Congress hotel v Ústí nad Labem se včera stal dějištěm slavnostního vyhlášení výsledků čtenářské ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2016. 
Hosty přišli v doprovodném programu pozdravit členové Ústeckého pěveckého sboru UJEP sbormistrů Martiny a Petra Zemanových, zpěvačka Leona Gyöngyösi, úřadující Miss Czech Press Nikol Prachařová a nádherné společenské i svatební šaty studia Delta Petry Vyoralové předvedly modelky z agentury Fashion models. Publikum se výtečně bavilo, o což se postaral moderátor večera Vladimír Hron. 


Ústecký kraj je zase bohatší o dvacet šest osobností, které svým umem i skutky skvěle reprezentují náš region. Porota navíc udělila dvě zvláštní ceny – Salesiánskému středisku Štěpána Trochty v Teplicích za dlouholetou podporu sociální integrace a bývalému hráči a trenérovi BK Děčín Pavlu Budínskému za výborné výsledky, jichž basketbalový klub dosahuje. Ty rádi předali a závěr oficiální části galavečera provedli hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček společně s představitelkou generálního partnera ankety, kterým je od roku 2011 Skupina ČEZ, Soňou Holingerovou. 


Foto: Daniel Šeiner

 

Zdroj: Metropol

Rozloučení s Veronikou

17 . 02 . 2017

Malé rozloučení s naší milou kolegyní Veronikou, která je nedílnou součástí Metropolu. Nyní si bude užívat krásné životní období, příchod miminka. Rozloučili jsme se s Veronikou malým dárečkem a těšíme se až příště přijede, už s kočárkem :)
Přejeme jí hlavně hodně zdravíčka

VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCŮM PŘEJEME VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2017

11 . 01 . 2017

Podlední vydání noviny Metropol v roce 2016

10 . 01 . 2017

Na titulní straně rozhovor s Karolínou Topolovou, generální ředitelkou AAA auto.

Více na www.emetropol.cz

Rada Ústeckého kraje se představila v METROPOLU

10 . 01 . 2017

Ústí nad Labem | Vydavatelský dům METROPOL uspořádal v pátek setkání se členy Rady Ústeckého kraje, který povedou v období let 2016 – 2020.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • z 14 příspěvků.