10 let s Metropolem

Vydavatelství Metropol letos slaví deset let činnosti a je zřejmé, že tyto noviny s příjemným a laskavým obsahem zaplnily volné místo na českém mediálním trhu. Nespornou výhodou skupiny Metropol je možnost bezplatné prezentace jejích projektů na zpravodajských portálech, sociálních sítích i v novinách. Za rok je přečte více než 1 milion čtenářů.

 

Je to moderní novinový projekt, který podporuje kulturní, sportovní i společenské dění nejen v Praze, ale také v dalších regionech České republiky.

Vydavatelská skupina Metropol je úspěšná nejen na mediálním poli, ale také v realizaci řady ambiciozních a odbornou veřejností oceňovaných projektů v mnoha oblastech. Jsou to projekty jako je Top Model Of The Year, prestižní modelingová soutěž, Miss Czech Press, pořádaná dceřinou společností Fashion Models nebo populární Osobnost roku či Juniorský sportovec roku. Portfolio těchto akcí se navíc každý rok rozšiřuje.

Fashion Models je významná agentura, která pořádá módní přehlídky a je v ní registrováno více než 800 modelek. Její promo team zastupuje vydavatelství Metropolu na řadě významných kulturních, sportovních i společenských akcích.